مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
یکشنبه , بهمن ۳ ۱۴۰۰
خانه / بلور اصفهان / خرید بلور شیشه اصفهان بصورت اینترنتی
مرکز عرضه بلور ایرانی

خرید بلور شیشه اصفهان بصورت اینترنتی

خرید بلور شیشه اصفهان بصورت عمده و فله و کادویی، از طریق سایت اینترنتی و فروشگاهی بلور  ساز ممکن شده است. برای خرید بلور شیشه اصفهان روش های مختلف و متنوعی وجود دارند که با در نظر گرفتن اینکه هر کدام خود دارای مزیت و معایب هستند این شما هستید که چگونه خرید را انجام می دهید.

خرید بلور شیشه اصفهان

استان اصفهان از جمله استان هایی است که از آن به عنوان یکی از تولید کنندگان ظروف بلور و شیشه مرغوب و باکیفیت یاد می شود. بلور شیشه اصفهان در کنار بلور کاوه در بازار جهانی هم شناخته شده است و از آن به عنوان یک محصول باکیفیت صحبت به میان می آید.

قابل ذکر است که همین کیفیت خوب بلور و شیشه اصفهان است که باعث شده است تا خریداران ان در بازار جهانی حاضر به خرید آن گردند.

محصولات بلور شیشه و تفاوت آنها

خریدارانی که اطلاعات کاملی در حوزه بلور و شیشه ندارند بر این تفکر هستند که این دو جنس، یک چیز می باشند و تفاوت چندانی با هم ندارند در حالی که این تفکر، یک فکر اشتباه می باشد و تفاوت های بسیار میان بلور و شیشه وجود دارد و همین تفاوت ها سبب می شود تا اجناس بلور از ظروف شیشه ای گرانتر باشند در حالی که برای تولید ظروف شیشه ای باید هزینه و وقت بیشتری گذاشت.

تفاوت های اصلی میان بلور با شیشه

 • ترکیب مواد اولیه
  بلور از سرب ساخته می شود در حالیکه برای ساختن شیشه باید از آهک استفاده کرد.

  میزان سربی که برای تولید ظروف بلور به کار می رود در هر قاره ای جداگانه و بر اساس استاندارد های آن تعیین می شود.
 • مقاومت در برابر ضربه
  مقاومت ظروف بلور از ظروف شیشه ای در برابر ضربه های ناگهان چون رها شدن از ارتفاع یا سرد و گرم شدن ناگهانی بیشتر است
 • تفاوت در ظاهر و زیبایی
  با توجه به اینکه ظروف بلور از حرارت کمتر استفاده می شود لذا نقش دهی و طراحی های ظروف بلور بیشتر از شیشه ها می باشد
 • تفاوت در ضخامت
  ضخامت ظروف شیشه ای از بلور بیشتر است و ضخامت ظروف بلور ار کریستال نیز بیشتر می باشد.
 • تفاوت در قیمت
  قیمت ظروف بلور با همان ظرف از جنس شیشه بیشتر می باشد

خرید بلور شیشه اصفهان

قیمت محصولات بلور و کریستال اصفهان در بازار

بلور و کریستال تولید شده در شرکت ها و کارخانجات اصفهان یکی از مناسب ترین قیمت های این نوع ظروف در بازار بلورجات در مقایسه با تولیدات داخلی و خارجی آن می باشد و این قیمت مناسب شما را بر این گمان نبرد که تولیدات این شرکت ها بدون کیفیت می باشند بلکه، کیفیت بلور اصفهان به گونه ای می باشد که در بازار های جهانی بسیار موفق می باشد. دلیل قیمت مناسب برای محصولات بلور اصفهان این است که کمترین واسطه ها وجود دارند و با توجه به اینکه بسیاری از مردم نیز برای خرید به قیمت ارزان بلور همراه با جنبه کیفیت داشتن آن توجه می کنند، بلور اصفهان یکی از اولین انتخاب ها می باشند.

قیمت فروش عمده بلور اصفهان به گونه ای تنظیم شده است که نه تنها بازار داخلی از آن استقبال می کند بلکه در بازار های کشور همسایه نیز این محصولات بلور کریستال اصفهان را برای خرید خود انتخاب می کنند.

خرید بلور شیشه اصفهان

تولید ظروف بلور در استان اصفهان

تولید ظروف بلور و شیشه مانند پارچ و لیوان و بشقاب، در استان اصفهان با توجه به وجود شهرک های صنعتی مختلف و هم چنین در دسترس بود مواد اولیه تولید محصولات بلور در سطح خوبی می باشند. این میزان تولید در اصفهان بصورت سالانه به گونه ای می باشند که علاوه بر فروش در بازار داخل ایران، بخش قابل توجهی از آن به کشور های خارجی ارسال می شود.

اما معروف ترین کارخانه تولید ظروف بلور در استان اصفهان:

 • کارخانه بلور و شیشه اصفهان

لازم به ذکر است که بیان شود ظروف و محصولات بلور تولید شده در اصفهان بسیار معروف و باکیفیت می باشند اما اکثر خریداران با شنیدن نام بلور اصفهان، به این فکر می رسند که این اجناس تولید کارخانه بلور و شیشه اصفهان می باشد.

خرید بلور شیشه اصفهان

خرید بلور شیشه اصفهان از سایت اینترنتی

خرید تمامی محصولات بلور و شیشه اصفهان از سایت های اینترنتی، در میان انواع روش های خرید بلور اصفهان، آسان ترین راه خرید می باشد که البته دارای ویژگی های زیر نیز می باشد.

 • کمترین زمان خرید
 • کمترین هزینه خرید
 • نازلترین قیمت خرید
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محصولات بلور اصفهان

محصولات بلور اصفهان ارزان قیمت یا باکیفیت

محصولات بلور اصفهان در مقایسه با سایر تولیدات کارخانه های بلور و شیشه در ایران از چه جایگاهی برخوردار می باشند؟ آیا جزو ظروف ارزان قیمت هستند یا باید آنها را در دسته ظروف بلوری باکیفیت قرار داد.