مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
یکشنبه , بهمن ۳ ۱۴۰۰
خانه / بلور / خرید بلور نوری تازه صادرات به اروپای شرقی
خرید بلور نوری تازه

خرید بلور نوری تازه صادرات به اروپای شرقی

خرید بلور نوری تازه و بخصوص محصولات خانواده ساکورا که دارای طرح های فوق العاده زیبا می باشند جهت صادرات به کشور های حوزه اروپای شرقی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

اگر قصد صادرات بلور ایرانی را دارید بهتر است قبل از هرگونه اقدام، ابتدا لیست قیمت خرید خود، داشتن نمایندگی در کشور مقصد، هزینه های کمرگی را بررسی کنید و سپس نسبت به خرید بلور نوری تازه اقدام کنید.

لیست قیمت خرید بلور نوری تازه برای صادرات

در ابتدای امر و بدون هیچ حاشیه ای به این موضوع اشاره می کنم که میان قیمت خرید داخلی و صادراتی بلور نوری تازه، تفاوت های فاحشی وجود دارد. شما می توانید به دو صورت نسبت به خرید بلور نوری تازه اقدام کنید.

 • خرید از بازار بلور فروشان، نمایندگی های فروش
 • خرید مستقیم از کارخانه

اگر شما تولیدات شرکت های بلور مانند بلور نوری تازه را از بازار خریداری کنید، قیمت خرید شما بر حسب ریال است و تمامی کارهای صادرات مانند اظهار نامه، برگه سیب سلامت و… نیز باید توسط خود خریدار انجام بشود و تمامی مسولیت های بار نیز بر عهده خریدار است.

اما اگر قصد خرید از کارخانه را داشته باشید قیمت خرید شما برحسب دلار حساب می شود، دلار نیز اصولا به نرخ روز محاسبه شده ولی تمامی مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از کمرگ توسط خود شرکت انجام می شود.

تجارت بلور در ایران

یکی از حوزه هاو محصولات بسیار پر مصرف نه تنها در داخل کشور بلکه در تمامی کشور های جهان، که تنوع نمونه کار های آن نیز بسیار زیاد می باشد، ظروف بلور می باشد. از جمله موارد کاربرد این ظروف هم شامل مصرف روزانه برای سرو غذا یا نوشیدنی است یا اینکه از کریستال آن به عنوان، کالای لوکس و برای دکوراسیون می توان اشاره داشت.

مزیت صنعت بلور در ایران چیست

یکی از نقاط بسیار مهمی که باعث شده است تا کشور ایران به عنوان یک تولیدکننده بزرگ و تقریبا بدون رقیب در خاورمیانه باشد، وجود مواد اولیه آن هم با بهترین کیفیت است و از جمله شیشه که متریال اصلی تولید بلور می باشد و به خوبی و با عیار های مختلف در کشور خودمان به وفور وجود دارد.

این فراوانی در وجود مواد اولیه سبب شده است تا تولیدکنندگان ظروف بلور و شیشه و بخصوص کریستال در ایران با مشکل های خاصی دست و پنجه نرم نکند و شاهد آن می باشیم که از کارخانه های بزرگی چون بلور کاوه و اصفهان تا کارگاه های کوچک و ناشناخته، در حال کسب درآمد در این حوزه می باشند.

کارخانه های تولیدکننده بلور در ایران

اگر بخواهیم نام کارخانه ها یا شرکت های بزرگ و کوچکی که در امر تولید بلور مشغول به فعالیت می باشند را لیست کنیم امکان آن وجود ندارد ولی در حوزه لوازم پر مصرف تر مانند لیوان، پارچ و بشقاب و میوه خوری می توان از بزرگترین تولیدکنندگان چون بلور اصفهان، بلور نوری تازه و کاوه و گمین و زنگان اشاره داشت.

واردات بلور در کشور های حاشیه خلیج فارس

یکی از بهترین بازار های فروش بلور در دنیا در همین نزدیکی کشور ایران که شامل کشور های حاشیه خلیج فارس می باشد است اما متاسفانه سیاست های غلط دولت در ارتباطات سیاسی سبب شده است تا عدم همکاری میان تاجران عرب زبان و کارخانه های ایرانی را شاهد باشیم.

 • عراق
 • قطر
 • عمان
 • امارات
 • بحرین
 • عربستان
 • کویت

میزان واردات بلور به این کشور ها در سال شاید بیش از ۲میلیارد دلار باشد که متاسفانه سهم بسیار زیادی از آن توسط کشور چین اشغال شده است و شاهد هستیم که خرید و فروش بلور چین با این مسافت زیاد تا این کشور ها در مقایسه با محصولات بلور ایرانی چقدر زیاد می باشد.

صادرات بلور ایران و مشتریان خارجی کریستال

شاید برای مردم و حتی فروشندگان این محصول که صادرات ایران هم اکنون به تمامی قاره های جهان انجام می شود جمله ای خوشحال کننده باشد اما اگر در بطن جمله باشید خواهید دید که اکثر صادرات تولیدکننده های بلور ایرانی بیشتر به کشور های همسایگان خودمان می باشد که در مرز مشترک با هستند.

 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • آذربایجان
 • گرجستان
 • ترکمنستان

البته ما حتی در همین کشور ها نیز با توجه به اینکه کمترین میزان تعرفه ها را برای واردات کمرگی داریم نی موفق نبوده ایم و حتی افغانستان و عراق نیز تنها بیش از ۵۰درصد از نیاز خود را از ایران وارد می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بلور لرستان

خرید بلور لرستان برند نومینا

خرید بلور لرستان برند نومینا یک از برند های معتبر و به نام درمیان تولید …