مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
دوشنبه , بهمن ۴ ۱۴۰۰
خانه / بلور اصفهان / خرید و فروش شیشه و بلور اصفهان
شیشه و بلور اصفهان

خرید و فروش شیشه و بلور اصفهان

شیشه و بلور اصفهان را چگونه می توان خریداری کرد؟ آیا خرید و فروش بلور که در شهر اصفهان انجام می شود قیمت مناسب و ارزانی دارد یا نه؟

یکی از بزرگ ترین شهر های ایران اصفهان نامیده می شود در این شهر شهرک های صنعتی بسیاری وجود دارد. در شهرک های صنعتی شهر اصفهان محصولات مختلفی اتولید می گردد از جمله این محصولات که فروش بسیار بالایی هم دارد بلور می باشد. در ایران شیشه و بلور اسفهان به عنوان یکی از شاخص ترین برند ها معرفی می شود. شیشه و بلور های تولید شده در شهر اصفهان طبق آخرین استاندارد های بلور سازی و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات موجود صورت می گیرد.

تولید شیشه و بلور اصفهان

شیشه و بلور اصفهان مانند هر محصول دیگری فرایند تولید خاص خود را دارد. در تولید شیشه و بلور می بایست نکات ایمنی به خوبی رعایت شود زیرا در صورت عدم رعایت ممکن است خسارت های جبران نا پذیری رامتوجه تولید کنندگان بنماید. برای تولید شیشه و بلور مواد اولیه بسیاری نیاز است که مهم ترین آن عنصر کلسیت است. این عنصر در کشور ایران به فراروانی یافت می شود کافی است تولید کنندگان به منبع آن رجوع کنند و مقدار مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

شیشه و بلور اصفهان

شیشه و بلور اصفهان

یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولیدی شیشه و بلور ایران در شهر اصفهان قرار دارد. کیفیت شیشه و بلور اصفهان به حدی بالا است که در اغلب کشور های جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این یک موضوع اتفاقی نیست و محصولی به همین راحتی نمی تواند در بازار جهانی جایگاه پیدا کند. بلور و شیشه اصفهان به شش دلیل این جاایگاه را پیدا کرده است:

 1. قیمت مناسب
 2. کیفیت مناسب
 3. زیبایی منحصر به فرد
 4. تنوع در محصول
 5. تنوع در طرح
 6. تنوع در رنگ

هر یک از این عوامل به خودی خود می تواند به فروش بالای محصول کمک کند اما برای این که محصول ما، بلور تولیدی ما به فروش عمده و جهانی برسد نیاز به این است که تمامی این موارد را مانند یک پکیج در خود جا داده باشد.

شیشه و بلور اصفهان

نمایندگی شیشه و بلور اصفهان

شیشه و بلور اصفهان در شهر های مختلف ایران نمایندگی می پذیرد. واجدین شرایط می توانند در ساعات اداری با دفاتر ما در تماس باشند.
برای اخذ نمایندگی شیشه و بلور کافی است شما یک سری از شرایط عمومی و خصوصی را دارا باشید. از جمله شرایط عمومی می توان به مقید بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور نام برد و یا به داشتن تابعیت ایرانی اشاره کرد. شرایط خصوصی اخذ نمایندگی نیز شامل پروانه کسب، آشنایی حد اکثری با حوزه کاری و … می باشد.

شیشه و بلور اصفهان

صادرات شیشه و بلور اصفهان

برای این که یک محصول به فروش جهانی برسد فاکتور های زیادی لازم است که در قبل به آن اشاره کردیم. اما نکته ای که وجود دارد شیشه و بلور اصفهان با توجه به محدودیت هایی که در کشور وجود دارد این جایگاه را بدست آورده است. جایگاهی که محصولات بسیار کمی در ایران توانسته اند به آن دست پیدا کنند. اما شیشه و بلور با کیفیت و قیمت و تبلیغات بسیار موثری کع در سطح جهن داشته توانسته کشور های زیادی را مجاب به خرید از این محصول شگفت آور بکند. در تعریف شگفتی این محصول همین بس که برای تمام لوازم زندگی محصولی را طراحی کرده و به بازار عرضه نموده که این کاری است بس قابل توجه.
از جمله کشور هایی که از شیشه و بلور اصفهان استفاده می کنند عبارتند از:

 1. دانمارک
 2. روسیه
 3. ترکیه
 4. ایرلند
 5. سوییس
 6. سوئد
 7. مصر
 8. نیجریه
 9. غنا
 10. کنیا
 11. کوبا
 12. عراق
 13. فلسطین
 14. لبنان
 15. قطر
 16. ازبکستان
 17. هند
 18. بحرین
 19. سوریه

شیشه و بلور اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محصولات بلور شیشه اصفهان

محصولات بلور شیشه اصفهان در بازار ایران

محصولات بلور شیشه اصفهان در بازار لوازم اشپزخانه و تولیدات داخلی به عنوان یکی از …