مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
یکشنبه , بهمن ۳ ۱۴۰۰
خانه / بلور کاوه / شرکت بلور و شیشه کاوه تولید کننده ایرانی
شرکت بلور و شیشه کاوه

شرکت بلور و شیشه کاوه تولید کننده ایرانی

شرکت بلور و شیشه کاوه همیشه در تلاش بوده است تا بتواند در همه سایز هایی که برای کاسه ها تعریف ده است تولیدات داشته باشد و تا توانسته است نیز در همه سایز ها تولید انجام داده است و در طرح ها و نقش های مختلف و این ورد سی شده است تا در جدب مخاطب موفق عمل کند.

اگر قصد دارید تا ارزان ترین بلور ایرانی را در کنارم حصولات شرکت بلور و شیشه کاوه را با قیمت مناسب تری خرید کنید و در نهایت نیر برای صادرات نسبت به ان اقدام کنید می توانید با همکاری مجموعه اراد کریستال به این مهم دست یابد.

شرکت بلور و شیشه کاوه

فروش کاسه های شرکت بلور و شیشه کاوه

کاسه ها از جمله ظروفی می باشند که با توجه به کاربرد های متعددی دارند خریداران و مشتریان بسیاری تیز دارا هستند و همیشه توسط فروشنده ها و دست فروشان نیز خریداری می شوند. این محصول به یکی از با ثابت ترین تلیدات کارخانه های بلور و شیشه در کشور تبدیل شده است و عوامل متعددی نیز دارند که می توان به کارکرد ان در زندکی روز مره و مهمانی اشاره کرد.

از جمله سایز بندی های استاندارد که در کارخانه های بلور کاوه تولید کاسه ها انجام می شود می توان اشاره کرد بهک

  • سایز ۱۰ مخصوص ماست
  • سایز ۱۲ مناسب برای اجیل
  • کاسه ۱۶ سانت مصرف ابگوشت
  • سایز دهانه ۱۸ سانت سوپ خوری
  • کاسه های ۲۱ و ۲۴و ۲۸
شرکت بلور و شیشه کاوه

خرید کاسه بزرگ و نیم گود بلور شیشه کاوه

اما در کنار موادر فوق که بیشتر مصرف روزانه ای دارند و در مواردی که نیاز به سرو غذا و مایعات و چاشنی های غذا مورد استفاده قرا می گیرند وجود دارند دو مدل کاسه دیگر که بیشتر در بازار به کاسه هاس بزرک و نیم گود نامیده و خرید و فروش می شوند.

این نوع از کاسه ها هم در نوع پایه دار و هم بدو پایه ان موجود می باشد و مصرف پذیرایی دارد و در سرویس های پذیرایی نیز قرار داده می شوند و از نظر طرح و رنگ نیز هم نوع ساده و هم نوع شلوغ و برجسته ان تولید می شوند.

کاسه های بزرگ بیشتر برای ریختن تنقلاتی چون اجیل و شکلات مورد استفاده قرار می گیرند و کاسه های نیم گود نیز برای مواری چون میوه ها استفاده می شوند.

شرکت بلور و شیشه کاوه

لینک کانال تلگرامی محصولات بلور شیشه کاوه

اگر بخواهیم اسم کاسه هایی که در کارخانه های بلور کاوه تولید می شوند را بیان کنیم باید تقریبا گفت که از همه مدل هایی که شما می شناسید در این کارخانه از همان مدل نیز تولید کاسه دارند و حتی برخی از محصولات نیز هستند که فقط کاسه انها تولید می شوند.

KAVEHGLASSIND@

اگر شما نیز تمایل دارید تا با همه محصولات شرکت بلور کاوه اعم از کاسه ها و… بیشتر اشنا بشوید می توانید با عضویت در کانال تلکرامی به ای دی فوق که در زمینه معرفی تولیدات بلور کاوه مشغول به فعالیت می باشند استفاده کنید.

شرکت بلور و شیشه کاوه

کشکول بلور کاوه ارزان قیمت

کشکول ها نیز در شرکت بلور و شیشه کاوه یک محصول و ظرف متفاوت و جذاب می باشد که شاید در شرکت های دیگر یا اصلا تولید نمی شود یا اکگر تولید نیز بشوند به شدت دارای تنوع پایینی می باشد از جمله کارخانه هایی که در ایران در زمینه تولید ظروف کشکول بلوری فعالی می باشد می توان به شرکت بلور نوری تازه ارشاره کرد که با دو محصول کشکول می جی و دالیا در این محصول تولید دارد.

بطور کامل در مورد محصولات تولید شده در کارخانه های بلور کاوه می توان به این امر کلی اشاره داشت که ای نشرکت و بخصوص در ابتدا واخد بازاریابی و فروش تلاش می کنند تا بدانند نیاز جامعه چگکونه می باشد و به چه اجناسی بیشتر نیاز دارا هستند و در نهایت نیز تلاش می کنند تا بتوانند با تولید جند محصول اولثیه جدید یک نیاز اولیه به ان بدهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فروش بلور کاوه

خرید فروش بلور کاوه

خرید فروش بلور کاوه با توجه به نحوه فروش و پخش تولیدات این شرکت در …