مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
دوشنبه , بهمن ۴ ۱۴۰۰
خانه / بلور / فروش بلور ارزان قیمت حراجی به سرتاسر کشور
فروش بلور ارزان قیمت

فروش بلور ارزان قیمت حراجی به سرتاسر کشور

فروش بلور ارزان قیمت محصولات کارخانه های بلور کاوه، گمین و زنگان توسط بزرگترین فروشگاه اینترنتی ظروف حراجی و ارسال به سرتاسر کشور توسط بازرگانی حاضر انجام می شود.

امروزه تنوع بسیار بالای ظروف بلور سبب شده است تا امر خرید برای خریداران کمی سخت بشود و نتوانند همه نمونه های موجود و تولید کارخانه را در یک فروشگاه مشاهده کنند ولی ما به شما کانال تلگرامی بلور و شیشه کاوه را معرفی می کنیم.

فروش بلور ارزان قیمت

فروش بلور ارزان قیمت حراجی

یکی از مواردی که خریداران و دست فروشان یا کسانی که می خواهند در امر فروش بلور ارزان قیمت شروع به فعالیت کنند این است که اگر بتوانند سفارش های خود را بصورت عمده یا خاوری برای خرید انجام بدهند قیمت نهایی برای خودشان بهتر می شود.

اگر امکان خرید ماشین خاوری را ندارند می توانند با فروشگاه بلور و شیشه در تهران یا اصفهان همکاری کنند. فروشندگانی که توانایی خرید از کارخانه های مختلف بلور را دارا می باشند و در نهایت می توانند بصورت کارتنی یا خرده، نیاز خریداران را نیز تامین کنند.

فروش بلور ارزان قیمت

به روزترین لیست قیمت فروش بلور ایرانی

به روز ترین لیست قیمت خرید و فروش بلور ارزان قیمت را از کجا می توان تهیه نمود؟ برای بسیاری از خریداران که هم چنان مطابق با معیار های قدیمی و تفکر گذشته می باشند بهترین راه بدست آوردن لیست قیمت محصولات را استفاده از بازار های سنتی و فروشنده های آنها می دانند.

اما باید بدانید که دیگر این مسیر تنها راه آن نمی باشد بلکه می توانید با استفاده از سایت و فروشگاه های اینترنتی اقدام به دریافت اطلاعات اولیه از محصولات خود مانند قیمت، ابعاد و کیفیت و حتی کارخانه های تولید کننده آن را بدست آورید.

قیمت هایی اولیه و اصلی را بدون شک توسط کارخانه های تولیدکننده ظروف بلوری مشخص می شود و هر شرکتی نیز برای نرخ قیمت گذاری خود، معیاری در نظر دارد.

 • کیفیت ظروف تولیدی خود
 • میزان سرب به کار گرفته شده
 • اندازه ظرف
 • بسته بندی
 • تعداد در یک کارتن
 • میزان سفارش خریدار
 • بار داخلی یا صادراتی

کارخانه بلور کاوه تولیدکننده ظروف حراجی ارزان قیمت

کارخانه بلور کاوه و شیشه مظروف یزد دو کارخانه بزرگ تولیدکننده ظروف بلوری ارزان قیمت و مناسب برای حراجی می باشد که توانایی تولید انواع مختلف از محصولات را دارا می باشند و هر کدام را نیز در بسته بندی هایی جداگانه فله و کادویی و شیرینگ و پنجره ای به بازار عرضه می کند.

در شرکت بلور کاوه یکی از مواردی که به آن توجه می شود قیمت نهایی برای خریدار است که تا حتی الامکان ان قیمت شکسته بشود ولی این تنها معیار این غول بزرگ در آسیا نمی باشد بلکه به طراحی ظروف به روز که شیک و زیباتر باشد نیز توجه می کند.

البته این کارخانه که دارای به روز ترین و قدرتمندترین دستگاه های تولید ظروف بلور و شیشه می باشند توانایی تولید هر گونه ظرف با هر ارتفاع و هر شکلی را دار می باشد.

 • گیلاس
 • جام
 • شات
 • نیم یک
 • لیوان ونیم لیوان
 • فنجان و استکان
 • قندان و شکلات خوری
 • شیرینی خوری و میوه خوری

شرکت های وارد کنند و صادراتی بلور و کریستال

با توجه به اینکه ظروف بلوری از جمله ظروف پر مصرف در بازار های داخلی و خارجی می باشد و در زندگی نیز کاربرد های فراوانی دارا می باشد لذا کارخانه های گوناگونی در سرتاسر دنیا اقدام به تولید ظروف مختلف در طرح ها و رنگ های متنوع می کنند و این شرکت های یا گروه های تجاری هستند که می توانند رنگ و بوی دیگر به بازار بلوریجات بدهند.

برخی از این بازرگانی ها در ارتباط مستقیم با کارخانه می باشد و می توانند بر اساس نیاز خریداران، اقدام به تغییر در بسته بندی ها کنند تا امر صادرات و فروش در کشور مقصد با هزینه های کمتر در همین مبدا آغاز بشود.

صادرات بلور ایرانی از ارزان ترین تا باکیفیت ترین کریستال

در زمینه صادرات بلور شاید شاهد آمار بسیار بالا به کشور های همسایه باشیم ولی باید در عمل گفت که شاید دلیل اصلی این موفقیت تنها به خاطر نبود کارخانه تولیدی در این کشور ها می باشد و اگر یک مقایسه با صادرات بلر چینی به کشور های همسایه خورمان مانند عراق و افغانستان و پاکستان داشته باشیم خواهیم دید که در امر صادرات بلور ایرانی بسیار ضعیف عمل می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بلور لرستان

خرید بلور لرستان برند نومینا

خرید بلور لرستان برند نومینا یک از برند های معتبر و به نام درمیان تولید …