مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
سه شنبه , بهمن ۵ ۱۴۰۰
خانه / بلور / قیمت بلور کاوه در بازار های جهانی
قیمت بلور کاوه

قیمت بلور کاوه در بازار های جهانی

قیمت بلور کاوه با توجه به اینکه دارای تولیدات بسیار زیادی آن هم در انواع بسته بندی کادویی، فله و شیرینگ می باشد باعث شده است تا موجبات اشتباه در نوع سفارشات خریداران در بازار های جهانی و بخصوص در امر صادرات بشود.

برای دریافت به روز ترین لیست قیمت بلور کاوه و هم چنین سفارش مستقیم و بدون واسطه خرید از کارخانه بدون شک نیازمند ارتباط با نمایندگان و مشاوران فروش کارخانه هستید.

قیمت بلور کاوه

لیست قیمت بلور کاوه را از کجا تهیه کنیم

قبل از اینکه به فکر دریافت به روزترین لیست قیمت بلور کاوه باشید بهتر است ابتدا میزان خرید و هم چنین مقصد تخلیه نمودن بار را قبل از خرید بررسی کنید با ما همراه باشید تا دلایل این امر را برای شما توضیح بدهیم.

ما بحث خود را به چند دسته تقسیم می کنیم و به تفضیل در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

 • خرید بلور کاوه بصورت عمده (ماشین خاوری) در بازار داخل
 • صادرات بلور کاوه
 • سفارش خرید بصورت کارتنی و خرده
 • خریداری چند دست ظروف بلور برای مصرف روزانه
قیمت بلور کاوه

صادرات بلور شیشه کاوه ارزان ترین بلور ایرانی

اگر قصد و هدف شما از خرید محصولات و تولیدات شرکت بلور و شیشه کاوه صادرات یک محصول ایرانی می باشد شما باید چند نکته را در نظر داشته باشید که هر کدام از آنها می توانند در قیمت تمام شده خرید شما تاثر مستقیمی داشته باشد.

 • حجم سفارش
 • ظروف خریداری شده
 • قیمت دلار

در بحث خرید از کارخانه بلور کاوه برای صادرات لیست قیمتی که به شما عرضه می شود به دلار می باشد و کارخانه نیز با توجه به شرایط حاضر در بازار خرید و فروش، نرخ دلار را به روز خدمت خریداران اعلام می دارد.

در کنار نرخ دلار، حجم سفارش خریدار نیز اهمیت دارد و باید در نظر داشته باشید که میزان سفارش شما باید به صورت ماشین ترانزیت باشد تا شرکت اجازه بارگیری و ترخیص کالا را صادر کند.

قیمت بلور کاوه

بارگیری یک ماشین صادراتی در کارخانه های بلور کاوه

اگر اطلاع ندارید باید بدانید که۵کارخانه توسط گروه کاوه اداره و در زمینه تولید ظروف بلوری فعال هستند که یکی از آنها در یزد و الباقی در شهر ساوه قرار دارند. خریدارانی که در زمینه صادرات بلور فعال می باشند می توانند از این امتیاز کارخانه جهت کمتر نمودن هزینه های حمل و نقل استفاده کنند.

این مزیت این است که می توانند به هر میزان از هر دو کارخانه سفارش داشته باشند و با یک ماشین وارد هر دو شرکت بشوند و مراحل بارگیری را در یک ترانزیت انجام بدهند.

 • شیشه یزد
 • بلور کاوه
 • بلور ساوه جام
 • بلور و شیشه
 • بلور تابان

و در پایان خرید های صادراتی محصولات بلور کاوه در مورد تعداد کارتن سفارش باید اشاره کرده که در زمینه صادرات فقط حداقل باید ۵۰کارتن سفارش داشته باشید ولی سقفی برای خرید نیست.

قیمت بلور کاوه

خرید عمده بلور شیشه کاوه با قیمت کارخانه

نوعی دیگر از خرید محصولات بلور کاوه که برای مراکز پخش و فروش و توزیع کننده در استان ها مناسب می باشد، خریداری عمده می باشد. قبل از هر سخنی بیان می کنیم که منظور از سفارش عمده، یعنی ماشین های خاور، ده چرخ می باشند و در زمینه خرید برای بازار داخل، خریداران نمی توانند ماشین ترانزیت سفارش داشته باشند.

در این نوع خرید، هر خریداری می تواند بر اساس لیست موجودی کارخانه انتخاب محصول داشته باشد و در خرید از کارخانه نیز باید به امر حداقل و حداکثر تعداد کارتن برای هر قلم توجه داشته باشید که حداقل ۲۰کارتن برای هر جنس است ولی حداکثر کارتن را باید بر اساس نوع ظرف مشخص نمود.

قیمت بلور کاوه

فروش اینترنتی بلور ایرانی مناسب برای خرده فروشی

دو مورد باقی مانده از نوع خرید که بصورت کارتنی و خرده بار یا دستی می باشد را بهتر است یا در بازار های سنتی تهیه کنید و یا اگر دسترسی به آنها ندارید از گزینه بهتری که هزینه های رفت و آمد شما را کم می کند و آن هم فروشگاه های اینترنتی و آنلاین می باشد استفاده کنید.

جهت صادرات بلور ایرانی یا ثبت سفارش عمده و ارسال از کارخانه می توانید با ما در بازرگانی حاضر بزرگترین نمایندگی فروش اینترنتی بلور کاوه و اصفهان و نوری تازه در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بلور لرستان

خرید بلور لرستان برند نومینا

خرید بلور لرستان برند نومینا یک از برند های معتبر و به نام درمیان تولید …