مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
یکشنبه , بهمن ۳ ۱۴۰۰
خانه / بلور / لیست قیمت بلور ایرانی برای صادرات
لیست قیمت بلور ایرانی

لیست قیمت بلور ایرانی برای صادرات

لیست قیمت بلور ایرانی برای صادرات توسط کارخانه های تولید کننده این محصول بصورت دلاری در اختیار مشتریان قرار داده می شود. نرخ دلار توسط واحد صادرات به مشتری اعلام می گردد.

اگر قصد دارید برای صادرات بلور اقدام کنید و می خواهید با ریال این کار را انجام بدهید می توانید لیست قیمت بلور ایرانی به ریال را همراه با مشاوره های لازم برای ترخیص از مجموعه آراد کریستال دریافت کنید.

لیست قیمت بلور ایرانی

لیست قیمت بلور ایرانی

معمولا با توجه به اینکه بسیاری از تاجران محصولات و تولیدات ایرانی را به ریال خریداری می کنند و صادرات آن را با دلار انجام می دهند لذا سود بسیار خوبی از این مسیر بدست می آورند.

اما کارخانه های بلور نیز بر آن شدند تا بتوانند قیمت فروش محصولات شان در بازار داخل و صادرات تقریبا در یک حد باشند تا خریداران صادراتی بار را مستقیم از کارخانه سفارش بدهند و در بازار دچار دلالان نشوند لذا بر ان شده اند تا لیست قیمت بلور ایرانی را برای صادرات به گونه ای صحیح تنظیم کنند.

لیست قیمت بلور ایرانی

صادرات بلور به قیمت کارخانه

خوشبختانه امروزه در کشور ما کارخانه های بزرگی وجود دارند که توانسته با تولید ظروف بلور و علی الخصوص کریستال هایی باکیفیت و دارای قیمت مناسب، نه تنها نیاز داخلی بازار ایران را برطرف کنند بلکه با صادرات این کالا به اقصی نقاط جهان نیز، می توانند درامد بسیار زیادی را کسب کنند.

در زمینه صادرات بلور باید به این امر اشاره داشته باشیم که اگر بخواهید کارخانه عملیات اظهار و ترخیص آن را برای شما انجام بدهد قیمت خرید شما به دلار و با ضوابطی دیگر انجام می پذیرد. اما اگر دارید بلورجات ایرانی را با ریال خریداری کنید و صادرات و کارهای گمرک را خود انجام بدهید می توانید با ما در مجموعه اراد کریستال در تماس باشید.

لیست قیمت بلور ایرانی

شرکت های تولید کننده ظروف بلور صادراتی

کارخانه های بسیاری در کشور ما خوشبختانه در امر تولید ظروف بلوری مشغول به فعالیت می باشند و بسیاری از آنها نیز در امر صادرات جزو صادر کنندگان برتر در کشور نیز هستند که از ارز وارد شده به کشور هم برای پیشرفت جامعه و اشتغال زایی بیشتری کمک می گیرند و هم برای بالاتر بردن سبد محصولات خود استفاده می کنند.

اگر بخواهیم در زمینه ظروف بلوری پر کاربرد در آشپزخانه مانند لیوان و پارچ و… به کارخانه هایی اشاره داشته باشیم می توانیم نامی از بزرگترین و موفقیت ترین تولیدکنندگان ایرانی زیر بیاوریم.

لیست قیمت بلور ایرانی

فروش محصولات بلور کاوه

محصولاتی که در کارخانه های بلور کاوه تولید می شوند به دلیل دارا بودن قیمت کم،  نه تنها در بازار داخلی کشور خودمان پر فروش و خریداران بسیاری دارد بلکه در امر صادرات نیز به همین میزان تقاضا دارد که باعث شده است تا تاجران نگاه ویژه ای به محصولات و تولیدات این کارخانه داشته باشند.

صادرات بلور کاوه و بعد از آن بلور اصفهان به کشور های همسایه بسیار زیاد انجام می شود ولی باید در نظر داشته باشید که با توجه به این نکته که امروز امر رفت و آمد برای خریداران و مشتریان به ایران اسان شده است لذا باید بدانید چه محصولی برای کدام کشور مناسب تر است.

  • عراق
  • افغانستان
  • پاکستان
  • ترکمنستان
  • تاجیکستان
  • ازبکستان
  • سوریه
  • و

پخش بلور اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت

بسیاری از مغازه داران و فروشندگان در نقاطی مشغول به فعالیت هستند که خریداران انجا به دنبال اجناس باکیفیت می باشند و البته گوشه چشمی نیز به قیمت خواهند داشت که ما برای این دسته از افراد محصولات بلور اصفهان را توصیه می کنیم چرا که بهتری و باکیفیت ترین تولید ایرانی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بلور لرستان

خرید بلور لرستان برند نومینا

خرید بلور لرستان برند نومینا یک از برند های معتبر و به نام درمیان تولید …