مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
سه شنبه , مهر ۶ ۱۴۰۰
خانه / بلور اصفهان / لیست قیمت بلور کاوه در اصفهان و تهران
لیست قیمت بلور کاوه

لیست قیمت بلور کاوه در اصفهان و تهران

لیست قیمت بلور کاوه که توسط عمده فروشان در دو استان بزرگ تولید کننده و فروش آن در کشور یعنی اصفهان و تهران به عنوان اولین مرجع قیمت گذاری در امر خرید بلورجات ایرانی برای خریداران شهرستانی می باشد.

در نظر داشته باشید که راه های دیگری چون ارتباط گرفتن با مراکز پخش عمده فروش از جمله سایر روش هایی می باشد که شما نه تنها می توانید به لیست قیمت بلور کاوه بلکه به لیست خرید کارخانه بلور اصفهان و نوری تازه نیز دسترسی داشته باشید.

لیست قیمت بلور کاوه

لیست قیمت بلور کاوه برای عمده فروشی

برای عمده فروشان در هر استانی که باشند با توجه به اینکه میزان خرید آنها با سایر خریداران خرده بار متفاوت می باشد لذا بر این تفکر می باشند که احتمالا قیمت خرید شان نیز با مشرتیان معمولی متفاوت هست ولی این تفکر اندکی اشتباه است.

در مجموعه اراد کریستال با توجه به اینکه خرید عمده فروشان و مراکز پخش از کارخانه انجام می شود لذا قیمت آنها همان قیمت کارخانه و البته با در نظر گرفتن تخفیفات مشروط کارخانه است اما برای خریداران خرده نیز همان قیمتی که به عمده فروشان داده می شود در نظر گرفته شده فقط درصد تخفیف هایشان کمتر از آنها می باشد.

لیست قیمت بلور کاوه

نمایندگی پخش و فروش محصولات بلور شیشه کاوه

در متن فوق به تفاوت خرید و قیمت گذاری میان خریداران عمده فروش و مشتریان خرده اشاره ای شد اما در نظر داشته باشید که اگر می خواهید قیمت خرید خرده نیز همان قیمت درب کارخانه و با لیست فروش برای عمده فروشان حساب بشود باید با نمایندگی فروش کارخانه در ارتباط باشید.

برخی از نمایندگی ها تنها بصورت عمده در امر فروش تولیدات کارخانه بلور کاوه فعالیت می کنند برخی دیگر نیز با شرکت ها و مراکز پخش عمده فروش در ارتباط می باشند و اگر می خواهید خرده خرید انجام بدهید می توانید با همین نمایندگی ها در ارتباط باشید.

لیست قیمت بلور کاوه

پخش عمده بلور ارزان قیمت ۵۰۰۰فروش

بلور هایی که امروزه با نام بلور ارازن قیمت به فروش می رسند شاید در سال ۹۹ و بعد از ان کمترین قیمتی که برای انها یافت می شود حداقل ۵۰۰۰فروش می باشند و ان هم مربوط به اقلامی هستند که بصورت تک یا دانه ای قابلیت فروش را دارند در بازار عرضه می شوند که بیشتر شامل موارد زیر هستند.

 • سس خوری
 • بستنی خوری
 • قندان
 • کزه خوری
 • پنیر خوری
 • گلدان
 • زیر سیگاری
 • جامشعی
 • بطری اب
 • بانکه و جار
 • نمکدان
 • و…
لیست قیمت بلور کاوه

کانال تلگرامی بلور و شیشه کاوه

تنوع زیادی که ظروف تولیدی در گروه صنعتی شیشه کاوه دارا می باشند سبب شده است تا خریداران عمده گاها در یک سر در گمی خاصی فرو بروند و بخصوص اگر تازه کار باشند و نحوه خرید یا حتی نمونه کار های شرکت را نیز آشنا نباشند که این مشکل مضاعف خواهد شد.

ما برای حل این مشکلات و آشنا شدن اولیه خریداران حتی تازه کاران با ظروف تولید در کارخانه های تحت امر فعالیت گروه صنعتی شیشه کاوه، هم به معرفی آنها در کانال های تلگرامی نموده ایم و هم در حال تنطیم کاتالوگ های تصویری نیز هستیم تا بتوانیم که قیمت و تصویر کالا را بصورت کنار هم در اختیار خریداران قرار داده بشود.

کانال تلگرامی بلور کاوهKAVEHGLASSIND@
لیست قیمت بلور کاوه

خرید اینترنتی محصولات بلور کاوه

راه اولیه برای خرید محصولات تولید شده در کارخانه بلور کاوه این است که خریداران از شهرستان محل سکونت خود به دو استان اصفهان و تهران حرکت کنند به بازار های سنتی بلور فروش و لوازم خانگی بروند و با مغازه داران مختلف صحیت کنند تا بتوانند یک قیمت کمتر در آن بازار را پیدا کنند.

اما مسیر بسیار آسان تری نیز مجموعه آراد کریستال فراهم کرده است و آن هم خرید بلور کاوه بصورت اینترنتی بصورت عمده و خرده و با قیمت درب کارخانه و ارسال به سرتاسر کشور می باشد

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بلور اصفهان

لیست قیمت بلور اصفهان

لیست قیمت بلور اصفهان در بازار خرید و فروش توسط چه کسانی تعیین می شود؟ …