مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
دوشنبه , بهمن ۴ ۱۴۰۰
خانه / بلور کاوه / مرکز خرید بلور کاوه
مرکز خرید بلور کاوه

مرکز خرید بلور کاوه

مرکز خرید بلور کاوه در کدام بازار بلور فروشان اصفهان یا تهران واقع شده است؟ ایا اصلا اینکه ما می گوییم فروش تولیدات این شرکت و خرید ان در این بازار ها است کلامی درست است یا اشتباه؟

در واقع باید گفت امروز مرکز خرید بلور کاوه را نمی توان به صورت متمرکز در یک بازار پیدا نمود چرا که تنوع تولیدات این شرکت به گونه ای است که به سختی می توان در امر فروش همه محصولات این کارخانه فعال بود.

مرکز خرید بلور کاوه

مرکز خرید بلور کاوه بدون واسطه ترین

اگر به دنبال این هستید که بدون داسطه ترین مرکز خرید بلور کاوه را پیدا کرده و سپس نسبت به خرید محصولات شرکت بلور و شیشه کاوه اقدام کنید، اولین گزینه پیش روی شما و شاید می توان گفت که بهترین موردی که می توانید از ان استفاده کنید، مراجعه به پخش کنندگان معتبر ان باشد.

اما چه کسانی در امر خرید و یا پخش ظروف بلور کاوه ان هم بدون واسطه مشغول به فعالیت هستند؟ دری کجمع بندی کلی و نگاه کامل، می تاون به موارد زیر اشاره دشات

  • کارخانه
  • نمایندگی ها
  • مراکز پخش و فروش خرده بار
  • فروشگاه های سنتی رد بازار بلور فروشان
  • سایت های اینترنتی

کارخانه و دفتر مرکزی تهران، اولین عرضه کننده محصولات بلور کاوه به بازار می باشد اما نه بازار داخلی، بلکه همه فروش دفتر تهران تنها در امر صادرات و توزیع کالا در کشور های همسایه می باشد و برای بازار داخلی، اولی کزینه نمایندگی ها می باشند.

مرکز خرید بلور کاوه

نمایندگی های فروش بلور کاوه

نمایندگی های فروش بلور کاوه در اکثر استان ها و بخصوص استان های پر رفت و امدی چون، تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و ارومیه و… مشغول به فعالیت هستند. گفتنی است که خرید از نمایندگی ها می تواندد مناسب ترین قیمت را برای خریداران به همراه داشه باشد اما در نظر داشته باشید که سفارش از این دوستان متفاوت از بازار می باشد.

نحوه ثبت سفارش از نمایندگی ها به این صورت می باشد حئاقل سفارش می شود کوچک ترین ماشین باربری، یعنی یک خاور که بادی ابتدا لیست موجودی کارخانه را دریافت کنید سپس، از لیست ۲۲کار و جنس مختلف را انتخاب کرده و از هر کدام نیز خحداقل سفارش ۲۰کارتن باید باشد.

در نظر داشته باشید که نمایندگی های بلور کاوه و بلورهای اصفهان و نوری تازه ممکن است یک نفر یا چند نفر مختلف باشند و هر کدام نیز درصد های تخفیف متفاوتی و هم چنین نحوه همکاری متفاوتی دارند.

مرکز خرید بلور کاوه

فروشگاه بلور کاوه

بعد از نمایندگی ها، می توان گزینه پخش بلوریجات کاوه در کشور را به عمده فروشی ها و سپس به فروشگاه های سنتی در بازار های قدیمی شوش و صالح اباد تهران دانست و از انها، به عنوان گزینه های خرید برای کسانی اشاره داشت که نمی توانند خرید خاوری از کارخانه داشته باشند.

مرکز خرید بلور کاوه

کانال تلگرامی قیمت بلور کاوه

محصولات و ظروف برند بلور کاوه، از استکان و نیم لیوان گرفته تا انواع ظروف و سروییس های پذیرایی را شامل می شود که هر کدام نیز در شکل و طرح های متفاوتی نیز هستند و این یعنی یک امتیار بیشتر به نسبت تولید کنندگان و در کنار این ویژگی ها اضافه کنید قیمت کمتر تولیدات این شرکت را.

لذا جمع اوری تولیدات و ظروف این شرکت در فروشگاه های سنتی تقریبا کاری بسیار سخت می باشد لذا بادی به فکر مسیری دیگر بود تا بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن انچه اطلاعات مورد نیزا برای خریداران می باشد تا بتواند امر خرید را برای مشتریان مسهل تر کند را در اختیار شان قرار داد و این یعنی رو اوردن به عصر جدید در بازار تجارت الکترونیک.

KAVEHGLASSIND@

یکی از این موارد استفاده از شبکه های اجتماعی و بخصوص تلگرام است که می تواند هر گونه اطلاعاتی را در کوتاه ترین زمان برای خریداران فراهم کند و لذا باید به بهترین نحوه از این شبکه فراگیر مردمی استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش بلور کاوه

قیمت فروش بلور کاوه در بازار و کارخانه

قیمت فروش بلور کاوه در بازار در مقایسه با کارخانه چه میزان تفاوت دارد؟ ایا …